LUMIS 100 - BiPAP ResMed


Aparat do terapii ciśnieniem dwupoziomowym (różne ciśnienia powietrza przy wdechu i wydechu), przeznaczony jest dla osób wymagających wspomagania oddychania przy wyższym ciśnieniu powietrza oraz dla pacjentów nieakceptujących terapii stałym dodatnim ciśnieniem powietrza w drogach oddechowych.

LUMIS 100 - BiPAP ResMed
Urządzenie Cena aparatu Cena aparatu
z maską nosową
Cena aparatu
z maską twarzową
Lumis 100 ST
z nawilżaczem i podgrzewaną rurą
7600zł 8000zł 8200zł

SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE POTWIERDZASZ ZNAJOMOŚĆ REGULAMINU!

ZAMÓW TERAZ!

zamów teraz - mail  zamów teraz - phone      


Proszę pamiętać, że urządzenia do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego typu CPAP/AutoCPAP/BiPAP, obejmujące aparat z maską twarzową lub nosową oraz sprężarkę, podlegają refundacji 90 % dla dorosłych (100% dla dzieci) raz na 5 lat do wysokości limitu ustalonego przez NFZ na kwotę 2100 PLN. Oznacza to, że pacjent otrzymuje refundację w kwocie 1890zł, którą dzięki współpracy Stanmed24 z NFZ można zrealizować u nas.
 

Dzięki zaawansowanym opcjom kompensacji przecieku wokół maski (VSync), ustawienia czasu wdechu i wydechu (TiControl) i płynnego przejścia od regulacji wdechu do regulacji wydechu dostosowuje się precyzyjnie parametry dostarczanego ciśnienia i optymalizuje się komfort oddychania.

Algorytm VSync automatycznie monitoruje i kompensuje przecieki, dzięki czemu urządzenie reaguje na każdy oddech pacjenta.

Kontrola czasu wdechu TiControl dostosowuje parametry oddechu do potrzeb pacjenta oraz gwarantuje normalny rytm oddechu, nawet w przypadku dużych przecieków.

Aparat posiada 5 poziomów płynnego przejścia; od regulacji wdechu do regulacji wydechu i odwrotnie, co umożliwia wysoką precyzję wspomagania oddechu.

Podgrzewana rurka ClimateLine umożliwia eliminację ryzyka skraplania pary wodnej i wycieków do maski.

instrukcja obsługi aparatu BiPAP Lumis

SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE POTWIERDZASZ ZNAJOMOŚĆ REGULAMINU!

ZAMÓW TERAZ!

zamów teraz - mail  zamów teraz - phone      

Więcej informacji na temat respiratorów i aparatów BiPAP w biurze STANMED24
oraz pod numerem telefonu 666 630 149
Microlife Omron Timago ResMed Sefam GCE Nidek