O nas

Strona główna > O nas

STANMED24 – Twoje zdrowie naszą misją!

STANMED24 to więcej niż firma. To nasza pasja, to nasze powołanie. Założona w 2014 roku, jest owocem marzeń o lepszym wsparciu dla osób zmagających się z problemami zdrowotnymi. Nasze motto „Zmieniamy życie na lepsze” to nie tylko słowa – to nasza codzienna praktyka.

logo stanmed24

Naszą drogę rozpoczęliśmy od małego gabinetu w Chorzowie, gdzie wypożyczaliśmy koncentratory tlenu. Dzięki Waszemu zaufaniu, udało nam się dotrzeć do miejsca, w którym jesteśmy dzisiaj.


STANMED24 to zespół specjalistów, którzy z zaangażowaniem niosą pomoc, oferując autoryzowaną sprzedaż produktów medycznych spełniających wszystkie normy, a także autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń medycznych. Specjalizujemy się w szeroko pojętej tematyce bezdechu sennego, niewydolnościach płucnych, rehabilitacji i rekonwalescencji po urazach czy zwyrodnieniach.


Dbamy o Wasze bezpieczeństwo, zapewniając dostarczenie, montaż oraz instruktaż użytkowania sprzętu, a także serwis. Dla Waszej wygody uruchomiliśmy infolinię dostępną 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w razie awarii.


Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami sprzętu medycznego, aby zapewnić najwyższą jakość i niezawodność naszych produktów i usług. W naszym asortymencie znajdziecie m.in. aparaty i maski PAP, koncentratory tlenu, łóżka szpitalne, wózki inwalidzkie, balkoniki, chodziki, kule, szyny rehabilitacyjne CPM – artromot, nebulizatory, inhalatory, pulsoksymetry i wiele innych.

Zapraszamy do STANMED24 – razem zmieniajmy życie na lepsze! Dołącz do naszej rodziny i poczuj tę różnicę.