AirCurve™ 10 VAuto BiPAP ResMed


Aparat do terapii ciśnieniem dwupoziomowym (różne ciśnienia powietrza przy wdechu i wydechu) to rozwiązanie dla pacjentów nieakceptujących terapii stałym dodatnim ciśnieniem powietrza w drogach oddechowych (CPAP) lub wymagających wspomagania oddychania przy wyższym ciśnieniu powietrza. AirCurve 10 umożliwia generowanie dwóch poziomów ciśnienia powietrza - inne dla wdechu oraz inne dla wydechu.


AirCurve™ 10 VAuto BiPAP ResMed
Urządzenie Cena aparatu Cena aparatu z wnioskiem NFZ
AirCurve™ 10 VAuto
z nawilżaczem i podgrzewaną rurą
5 500 zł 3 610

SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE POTWIERDZASZ ZNAJOMOŚĆ REGULAMINU!

ZAMÓW TERAZ!

zamów teraz - mail  zamów teraz - phone      


Proszę pamiętać, że urządzenia do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego typu CPAP/AutoCPAP/BiPAP podlegają refundacji 90 % dla dorosłych (100% dla dzieci) raz na 5 lat do wysokości limitu ustalonego przez NFZ na kwotę 2100 PLN. Oznacza to, że pacjent otrzymuje refundację w kwocie 1890zł, którą dzięki współpracy Stanmed24 z NFZ można zrealizować u nas.
 

Dzięki zaawansowanym opcjom kompensacji przecieku wokół maski (VSync), ustawienia czasu wdechu i wydechu (TiControl) i płynnego przejścia od regulacji wdechu do regulacji wydechu precyzyjnie dostosowuje się parametry dostarczanego powietrza i optymalizuje się komfort oddychania.

Aparat posiada automatycznie regulowane ciśnienie dwupoziomowe (różne ciśnienie powietrza przy wdechu i wydechu), w którym dodatkowo zastosowano sprawdzony już algorytm AutoSet.

Jest to idealne rozwiązanie w leczeniu obturacyjnego bezdechu podczas snu u pacjentów wymagających wspomagania oddychania przy wyższym ciśnieniu powietrza. Tryb VAuto łączy wspomaganie oddechu powietrzem o stałym ciśnieniu (do 10 cm H2O) z działaniem algorytmu AutoSet, który wykrywa ograniczenia przepływu powietrza, chrapanie i obturacyjny bezdech senny, dostosowując ciśnienie podstawowe. Utrzymuje też drożność dróg oddechowych i dopasowuje się naturalnie do oddechu pacjenta.

Zapewnia to większy komfort pacjenta podczas podawania powietrza o wyższym ciśnieniu.

Urządzenie optymalnie synchronizuje się z oddechem pacjenta dzięki dodatkowej funkcji VSync, która automatycznie rejestruje i kompensuje przecieki wynikające z niedopasowania lub przesunięcia maski podczas snu.

Aparat posiada moduł łączności bezprzewodowej i zintegrowany nawilżacz HumidAir.

Podgrzewana rurka ClimateLine eliminuje ryzyko skraplania pary wodnej i wycieków do maski.

 

Kluczowe cechy:

Wygodny


Climate Control automatycznie zapewnia terapię w najbardziej komfortowych poziomach temperatury i wilgotności, bez konieczności zmiany ustawień lub skomplikowanych ustawień w menu.

 

Konfigurowalny


TiControl™ umożliwia ustawienie limitów idealnego czasu wdechu pacjenta tak by nie ograniczać oddychania spontanicznego.

 

Niezawodny


Ciągłe zarządzanie nieszczelnością Vsync umożliwia niezawodne dostarczanie ciśnienia terapeutycznego przy zachowaniu synchronizacji pacjent-urządzenie.

 

Dający się przystosować


AirCurve 10 VAuto można stosować z dodatkowym tlenem aż do 15 l/min  w trybie S i CPAP oraz 4 l/min w trybie VAuto.

 

Spokojny oddech


Krzywa ciśnienia Easy-Breathe naśladuje kształt fali normalnego oddychania i odwzorowuje ją, zapewniając komfort oddychania pacjentów.

 

Zdalny dostęp


Oparty na chmurze system zarządzania pacjentami AirView™ umożliwia zdalny dostęp do danych z przebiegu snu, rozwiązywanie problemów i zmianę ustawień urządzenia przez lekarza.

instrukcja obsługi aparatu BiPAP AirCurve10 VAuto

SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE POTWIERDZASZ ZNAJOMOŚĆ REGULAMINU!

ZAMÓW TERAZ!

zamów teraz - mail  zamów teraz - phone      

Więcej informacji na temat respiratorów i aparatów BiPAP w sklepach STANMED24
oraz pod numerem telefonu 732 668 882