Wypożyczalnia Łóżek Rehabilitacyjnych


Proponujemy sprzęt najwyższej jakości, oferujemy również dowóz, montaż i szkolenie w domu Pacjenta.


Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zamieściliśmy w naszej ofercie nowe, bardzo wytrzymałe w pełni automatyczne i wygodne łóżka rehabilitacyjne PB 326 Elbur, pielęgnacyjne, medyczne.

Dzięki wypożyczalni rodzina jest w stanie zapewnić osobom wymagającym długoterminowej opieki godne i domowe warunki.

automatyczne łóżko rehabilitacyjne


Cena wypożyczenia łóżka od 100zł miesięcznie!!!


Charakterystyka łóżka:

 • leże czterosegmentowe,
 • funkcja autokonturu segmentów oparcia pleców i ud,
 • regulacja wysokości leża od 40 cm do 80 cm,
 • wszystkie funkcje łóżka sterowane elektrycznie przy pomocy pilota,
 • możliwość blokady poszczególnych pozycji leża (Linak),
 • elementy metalowe malowane proszkowo,
 • elementy drewniane w kolorze bukowym,
 • cztery koła antystatyczne z możliwością blokady,
 • komplet poręczy bocznych,
 • wysięgnik wraz z uchwytem

Zamówienia przyjmowane są:

Telefonicznie:
666 630 149
Chorzów
 
535 604 666
Łódź
 
535 493 573
Kraków
 
 
 
 
Osobiście w punktach:
STANMED24
41-500 Chorzów, ul. Św. Pawła 11
pok. 236 (piętro 2)

STANMED24
92-333 Łódź, ul. Wydawnicza 1/3
Wydawnicza Park - Budynek A

STANMED24
31-209 Kraków, ul. Gen. A. Fieldorfa-Nila 10
Lokal u59 (obok Żabki)
 
 
 
 

Korzyści dla Pacjenta:

 • Zmniejszenie ryzyka powstawania odleżyn
 • Wygodne i swobodne zmienianie pozycji
 • Bezpieczeństwo, które zapewniają barierki boczne

Korzyści dla Opiekuna:

 • Zmniejszenie występowanie urazów związanych z przeciążeniem. Łóżko ma możliwość automatycznego podniesienia pacjenta na odpowiednią wysokość by opiekun mógł spokojnie wykonać czynności higieniczne.


Łóżko pielęgnacyjne PB 326 spełnia wszystkie istotne normy i jest zgodne z dyrektywą UE 93/42/EEC o wyrobach medycznych, posiada również oznaczenie CE.

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!
Istnieje również możliwość wypożyczenia łóżka z leżem o wymiarach 220cm x 90cm przeznaczonego dla osób o wzroście powyżej 190cm.

Proszę pamiętać, że w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również materace przeciwodleżynowe, które minimalizują uciski na części ciała osoby leżącej narażonej na powstawanie odleżyn przez co pozwalają uniknąć bądź zmniejszyć występowanie uszkodzeń skóry. 

materac przeciwodleżynowy

Cena od 120zł


FIlm demonstracyjny łóżka PB 326L

Opis łóżka:

Łóżko rehabilitacyjne PB 326L firmy Prometal-Elbur sterowane elektrycznie cechuje wykorzystanie materiałów o wysokiej trwałości oraz zastosowanie standardów i norm dotyczących łóżek medycznych. 

Budowa oraz mobilność łóżka dostosowana jest  do wymogów leczenia i wykorzystywana w leczeniu specjalistycznym w placówkach opieki długoterminowej jak i środowisku domowym.

Konstrukcja charakteryzuje się dużą stabilnością, estetycznością i wysoka jakością wykonania oraz łatwością dezynfekcji, montażu i transportu.

Wykorzystuje ono w swojej konstrukcji rozwiązania, które pozwoliły na zastosowanie komponentów elektrycznych wykonanych wg najnowszej wiedzy i obowiązujących norm technicznych dotyczących bezpieczeństwa.

Rama, wezgłowie i podnóżek są regulowane za pomocą siłowników. Dzięki temu, pacjent może samodzielnie za pomocą pilota dostosować dogodną dla siebie pozycję, bez wzywania opiekuna. Istnieje też możliwość blokady poszczególnych pozycji leża za pomocą plastikowego kluczyka.

Poziom leża sterowany jest w zakresie od 40 do 80cm od podłoża. Podnóżek regulowany jest dzięki regulacji segmentu oparcia podudzia. Zagłówek można regulować przyciskiem regulacji segmentu oparcia pleców, pacjent może przyjąć pozycje siedzącą lub półsiedząca.

Łóżko to również posiada możliwość ustawienia za pomocą pilota pozycji odwrotnej Trendelenburga, która może zostać wykorzystana do zwiększenia czynności oddechowej u pacjentów z nadwagą i otyłością poprzez zmniejszenie ciśnienia śródczaszkowego lub jako pomoc przy wstępnej pionizacji.

Twardość drewnianych listew leża regulujemy za pomocą suwaków umieszczonych na środkowych listwach sprężynujących. Wyposażenie łóżka zawiera również barierki boczne, które zabezpieczają osobę leżącą przed wypadnięciem. By je podnieść należy podciągnąć je aż do momentu uzyskania charakterystycznego dźwięku wydanego przez górne zatrzaski, aby opuścić lekko unosimy listwę wciskamy przycisk blokujący i opuszczamy poręcz. Warto również zauważyć, iż barierki boczne w dolnym położeniu nie utrudniają wyjścia z łóżka.

Zaopatrzone jest ono również w antystatyczne kółka z możliwością blokady, które znacznie zwiększają możliwość opieki nad pacjentem poprzez swobodne przemieszczanie go razem z łóżkiem.

Dodatkowo zostało ono wyposażone w wysięgnik z trójkątem ułatwiający pacjentom zmianę pozycji.

Po więcej informacji na temat wypożyczenia lub zakupu łóżek,
skontaktuj się z biurem STANMED24 tel. 666 630 149
Microlife Omron Timago ResMed Sefam GCE Nidek