DreamStation AutoCPAP firmy Philips Respironics


DreamStation AutoCPAP w pełni automatyczny flagowy aparat firmy Philips Respironics zapewnia optymalne ciśnienie automatycznie regulowane w czasie snu pacjenta (oddech za oddechem, noc za nocą).

 

30 MIESIĘCY GWARANCJI NA APARAT!!!

POLSKIE MENU!!!

DreamStation AutoCPAP firmy Philips RespironicsDreamStation to nowocześnie, stylowo i dyskretnie wyglądający aparat do leczenia bezdechu sennego oraz chrapania nieprzypominający urządzeń medycznych. W pełni automatyczny CPAP, posiadający innowacyjne funkcje zwiększające efektywność terapii oraz komfort pacjenta.

DreamStation to nowoczesna proteza powietrzna AutoCPAP koloru białego. Waga aparatu  (zaledwie 1,33 kg) oraz wymiary (19,3 cm x 15,7 cm x 8,38 cm) zadecydowały o tym, że jest to najmniejszy i najlżejszy aparat wśród aparatów marki Philips Respironics.

Urządzenie posiada duży, kolorowy, prosty w obsłudze wyświetlacz oraz intuicyjne menu w języku polskim obsługiwane przez obrotowe pokrętło. Po każdej nocy zaawansowane dane dotyczące efektywności terapii przeglądane mogą być przez pacjenta na kolorowym, dużym wyświetlaczu urządzenia. Aparat ma dodatkowo wbudowany czujnik światła, który umożliwia regulację jasności ekranu w zależności od poziomu oświetlenia w pomieszczeniu.

SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE POTWIERDZASZ ZNAJOMOŚĆ REGULAMINU!

ZAMÓW TERAZ!

zamów teraz - mail  zamów teraz - phone      

Właściwości DreamStation Philips Respironics AutoCPAP

  • Funkcja Opti-Start: powoduje, że urządzenie rozpoczyna terapię przy 90% ciśnienia osiągniętego w poprzedniej sesji, aby zapobiec zdarzeniom, które mogą wystąpić na początku leczenia.
  • Automatyczna regulacja ciśnienia terapeutycznego epap: DreamStation Auto monitoruje oddech pacjenta przez całą noc, zapewniając dostarczenie optymalnego ciśnienia powietrza epap w zależności od potrzeb, zapobiegając występowaniu spłyceń oddechu oraz bezdechów sennych. Aparat w razie zaburzeń oddychania utrzymuje ciśnienie powietrza na poziomie minimalnym w przypadku wykrycia ich, sam zwiększa ciśnienie do odpowiedniego poziomu, które zapobiega powstawaniu kolejnych zaburzeń.
  • SmartRamp: unowocześniona funkcja monitoruje oddech pacjenta i zwiększa ciśnienie tylko wtedy, gdy wystąpi niechciane zdarzenie oddechowe. Dzięki czemu ułatwia pacjentowi zasypianie.
  • Zaawansowane dane wyświetlane na kolorowym wyświetlaczu: Po zakończonej sesji aparat wyświetla na ekranie zaawansowane dane, takie jak: AHI, przecieki w masce oraz ilość godzin terapii.
  • Funkcja Automatycznego włączenia / wyłączenia: Aparat DreamStation Auto CPAP wykrywa, czy pacjent ma założoną maskę i po wykonaniu wdechu oraz wydechu aparat włącza się automatycznie lub wyłącza po zdjęciu maski.
  • Funkcja dopasowania maski: Informacja wyświetlona na ekranie jeśli aparat wykryje przecieki przy złym dopasowaniu maski wyświetli informacje na ekranie.
  • Funkcja ulgi wydechowej A-Flex: innowacyjna funkcja, która pozwala naśladować naturalny rytm oddychania poprzez obniżenie ciśnienia podczas wydechu, minimalizując wysiłek.
  • System alarmów i przypominania: Co 30 dni aparat przypomina o zmianie filtrów.
  • Funkcja EZ-Start: ułatwia adaptację na początku rozpoczęcia leczenia protezą Auto CPAP. 

Zapytaj o: Podgrzewany nawilżacz powietrza do aparatu DreamStation (Opcja)

DreamStation AutoCPAP firmy Philips Respironics

Dodatkowo w opcji do zakupu jest w pełni zintegrowany z aparatem DreamStation Auto kompaktowej konstrukcji podgrzewany nawilżacz, który łączy się bezpośrednio z urządzeniem. Pojemnik na wodę można myć w zmywarce i jest zaprojektowany tak, aby łatwo go wyjąć do czyszczenia i napełniania.

Nawilżacz wyposażony jest w suchy pojemnik, który zmniejsza ryzyko przedostania się wody z nawilżacza do urządzenia. Jest on wewnątrz aparatu, przy otwartej pokrywie można go łatwo podnieść, a następnie umieścić z powrotem w środku. Po zamknięciu wieka, nawilżacz jest gotowy do ponownego użycia. Urządzenia posiada technologię „DryBox” zabezpieczającą przed zalaniem aparatu oraz „System One” kontrolującą wilgotność powietrza. 

Podgrzewana rura (Opcja) 

Również w dodatkowej opcji do zakupu, dostępna jest podgrzewana rura zwiększająca komfort terapii oraz dodatkowo wspomagająca utrzymanie ciepła i wilgotności powietrza w aparacie i masce.

Zapoznaj się z krótkimi filmami instruktażowymi (język angielski)

 

Instrukcja podłączenia modułu wifi do APAP dreamstation Philips Respironics


Instrukcja podłączenia modułu wifi do APAP dreamstation philips respironics

 

SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE POTWIERDZASZ ZNAJOMOŚĆ REGULAMINU!

ZAMÓW TERAZ!

zamów teraz - mail  zamów teraz - phone      Więcej informacji na temat aparatów do leczenia bezdechu sennego w sklepach STANMED24 

oraz pod numerem telefonu  732 668 882