AirCurve™ 10 ASV BiPAP ResMed


ResMed AirCurve 10 ASV to najprawdopodobniej najlepsza i przetestowana klinicznie terapia serwo-wentylacyjna. Zapewnia skuteczne i wygodne leczenie zaburzeń oddechowych, w tym bezdechu obturacyjnego, centralnego i mieszanego, oddychania okresowego oraz tzw. complex apnea.

ResMed AirCurve 10 ASV
Urządzenie Cena aparatu Cena aparatu z wnioskiem NFZ
AirCurve™ 10 ASV CS 13 100 zł 11 210
AirCurve™ 10 ASV CS
z nawilżaczem
13 500 zł 11 610 zł
AirCurve™ 10 ASV CS
z nawilżaczem i podgrzewaną rurą
13 860 zł 11 970 zł

SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE POTWIERDZASZ ZNAJOMOŚĆ REGULAMINU!

ZAMÓW TERAZ!

zamów teraz - mail  zamów teraz - phone      

Proszę pamiętać, że urządzenia do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego typu CPAP/AutoCPAP/BiPAP podlegają refundacji 90 % dla dorosłych (100% dla dzieci) raz na 5 lat do wysokości limitu ustalonego przez NFZ na kwotę 2100 PLN. Oznacza to, że pacjent otrzymuje refundację w kwocie 1890zł, którą dzięki współpracy Stanmed24 z NFZ można zrealizować u nas.
 

W urządzeniu wprowadzono tryb pracy ASVAuto, który zapewnia stabilność wentylacji i drożność górnych dróg oddechowych pacjenta indywidualnie dla każdego oddechu. Dzięki leczeniu zaburzeń oddechowych za pomocą automatycznie dostosowującego się wspomagania ciśnieniowego oraz obturacji górnych dróg oddechowych i automatycznie dostosowującego się ciśnienia wydechowego (EPAP) szybko stabilizuje się oddychanie pacjenta.

Terapia zapewnia uproszczoną opiekę, dając możliwość szybkiego reagowania i przewidywania oraz optymalizowania ciśnienia powietrza odpowiednio do schematu oddychania każdego pacjenta za pomocą opatentowanej przez firmę ResMed technologii MV-ASV (utrzymanie wentylacji minutowej).

Tylko ta technologia (ASV) pozwala na optymalizację wentylowania pacjenta w każdej minucie. Opatentowany przez firmę ResMed algorytm MV-ASV ciągle „uczy się” oddychania pacjenta i odpowiednio ustawia wartości docelowe terapii. MS-ASV firmy ResMed reaguje na każdy oddech i reguluje stosownie parametry wspomagania ciśnieniowego, stabilizując oddychanie.

Tryb ASVAuto utrzymuje drożność górnych dróg oddechowych oraz reguluje w razie potrzeby ciśnienie wydechowe (EPAP).

Aparaty serii 10 ze zintegrowanym nawilżaczem i wbudowanym modułem łączności AirView to nowoczesny, działający w chmurze system, który ułatwia lekarzowi leczenie pacjentów z różnymi rodzajami zaburzeń oddychania w czasie snu.

Nowa technologia ResMed zastosowana w aparatach serii 10 zmienia na zawsze sposób terapii zaburzeń snu. Aparaty serii 10 są wyposażone w duży i prosty w obsłudze kolorowy ekran z nowym menu, które pozwala na szybkie ustawianie aparatu. Dzięki estetycznej obudowie oraz licznym funkcjom aparaty gwarantują lepszą jakość terapii.

Aparat pozwala na monitorowanie leczenia (dane szczegółowe o wysokiej rozdzielczości z 30 dni i dane sumaryczne z ostatnich 4 lat wyświetlają się na ekranie urządzenia i można je przesyłać bezprzewodowo dzięki funkcji AirView™ lub pobierać do komputera, a nowa wersja oprogramowania ResScan™ umożliwia lekarzowi dostęp do parametrów przepływu powietrza „oddech po oddechu” i ułatwia leczenie a także umożliwia szybką reakcję).

Aparat wyposażony jest też w funkcję Remote Assist. Dzięki niej lekarz po raz pierwszy ma bezprzewodowy dostęp do ustawień urządzenia i może zdalnie rozwiązywać ewentualne problemy techniczne, zmieniać ustawienia aparatu odpowiednio do potrzeb pacjenta i szybko reagować.

Aparat posiada dwufazowy silnik Easy-Breath o niskiej bezwładności i małej prędkości obrotowej, co zmniejsza poziom hałasu nawet do 24 dBA, a także zapewnia stabilność ciśnienia i lepszą synchronizację między maską a pacjentem.

Takie udogodnienie sprawia, że urządzenie jest bardziej niezawodne, a czas jego użytkowania wydłuża się.

SKŁADAJĄC ZAMÓWIENIE POTWIERDZASZ ZNAJOMOŚĆ REGULAMINU!

ZAMÓW TERAZ!

zamów teraz - mail  zamów teraz - phone      

Więcej informacji na temat respiratorów i aparatów BiPAP w sklepach STANMED24
oraz pod numerem telefonu 732 668 882